آدرس: تهران، خیابان میردادماد، خیابان البرز، خیابان قبادیان شرقی، پلاک 2، طبقه 2، واحد 5
تلفن تماس:
02126323376
پست الکترونیک:
info@mahanit.ir

سمینار تخصصی بررسی فناوری های نوین تبریز

سمینار تخصصی بررسی فناوری های نوین در سقف های موجود و مزایای سقف وافل ...سمینار تخصصی بررسی فناوری های نوین در سقف های موجود و مزایای سقف وافل توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز با حضور جمعی از کارشناسان و مهندسین حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز و مناطق و سایر مجموعه های مرتبط با موضوع در تاریخ 21 مرداد 97 در محل تالار اجتماعات شهرداری تبریز برگزار گردید .
آشنایی با اجرای سقف وافل با قالب های کامپوزیتی

غیرماندگار،فناوری های نوین در اجرای سقف ها، مزایای اجرای سقف وافل و...از اهداف برگزاری این سمینار بود که توسط دکتر محمد حسینی مکری مخترع قالب های مهانیت در کشور ارائه گردید.

گفتنی است سقف وافل جز سقف های دال مجوف با قالبهای غیرماندگار است در این نوع سقف بعد از انجام عملیات بتن ریزی می توان قالبهای آن را از سقف جدا نمود و در سقف های دیگر از آن بهره برد.از مزایای استفاه از این روش نیز می توان به کاهش مصرف فولاد و بتن، حذف انواع بلوک های سقفی ماندگار، ایمنی در اجرا، حریق و زلزله، حذف هزینه ساخت و حمل تیرچه، دسترسی آسان و عبور آزاد تاسیسات از داخل سقف، جلوگیری از پوسیدگی، کاهش ضخامت کفسازی و سقف کاذب و افزایش ارتفاع مفید و... اشاره کرد.

در حال حاضر ویدئو برای این پروژه وارد نشده است.